Fischer Elektronik SK 145 50 STC SK 145 50 STC rebrasti hladnjak 10 K/W (D x Š x V) 50 x 29 x 12 mm TO-218, TO-220, TO-2
- Kataloški br:
- 3313921 - 62
- Oznaka:
- SK 145 50 STC
- Kataloški br:
- 3313921 - 62
- Oznaka:
- SK 145 50 STC
Fischer Elektronik SK 145 50 STC SK 145 50 STC rebrasti hladnjak 10 K/W (D x Š x V) 50 x 29 x 12 mm TO-218, TO-220, TO-2
17.10 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
17.10 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | rebrasti hladnjak |
| Tip | SK 145 50 STC |
| Pogodno za kućišta poluprovodnika | TO-218 TO-220 TO-247 TO-248 |
| Boja | crna |
| Toplinski otpor R (TH) | 10 K/W |
| Svojstvo materijala | eloksirano |
| Dužina | 50 mm |
| Širina | 29 mm |
| Visina | 12 mm |
| dim. | (D x Š x V) 50 x 29 x 12 mm |
| RoHS-konforno | Da |
Opis
Opis
Posebne značajke
- s iglama za lemljenje
- Sklop poluvodičke kopče
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.