Fischer Elektronik SK 409 25,4 STC SK 409 25,4 STC rebrasti hladnjak 8.2 K/W (D x Š x V) 25.4 x 45 x 12.7 mm TO-220, TO-
- Kataloški br:
- 3313923 - 62
- Oznaka:
- SK 409 25,4 STC
- Kataloški br:
- 3313923 - 62
- Oznaka:
- SK 409 25,4 STC
Fischer Elektronik SK 409 25,4 STC SK 409 25,4 STC rebrasti hladnjak 8.2 K/W (D x Š x V) 25.4 x 45 x 12.7 mm TO-220, TO-
7.60 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
7.60 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | rebrasti hladnjak |
| Tip | SK 409 25,4 STC |
| Pogodno za kućišta poluprovodnika | TO-220 TO-3 |
| Boja | crna |
| Toplinski otpor R (TH) | 8.2 K/W |
| Svojstvo materijala | eloksirano |
| Dužina | 25.4 mm |
| Širina | 45 mm |
| Visina | 12.7 mm |
| dim. | (D x Š x V) 25.4 x 45 x 12.7 mm |
| RoHS-konforno | Da |
Opis
Opis
Posebne značajke
- s iglama za lemljenje
- Sklop poluvodičke kopče
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.