Fischer Elektronik SK 409 25,4 STS SK 409 25,4 STS rebrasti hladnjak 6.5 K/W (D x Š x V) 38.1 x 42 x 25 mm SOT-32, TO-3,
- Kataloški br:
- 3313924 - 62
- Oznaka:
- SK 409 25,4 STS
- Kataloški br:
- 3313924 - 62
- Oznaka:
- SK 409 25,4 STS
Fischer Elektronik SK 409 25,4 STS SK 409 25,4 STS rebrasti hladnjak 6.5 K/W (D x Š x V) 38.1 x 42 x 25 mm SOT-32, TO-3,
7.60 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
7.60 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | rebrasti hladnjak |
| Tip | SK 409 25,4 STS |
| Pogodno za kućišta poluprovodnika | SOT-32 TO-3 TO-220 |
| Boja | crna |
| Toplinski otpor R (TH) | 6.5 K/W |
| Svojstvo materijala | eloksirano |
| Dužina | 38.1 mm |
| Širina | 42 mm |
| Visina | 25 mm |
| dim. | (D x Š x V) 38.1 x 42 x 25 mm |
| RoHS-konforno | Da |
Opis
Opis
Posebne značajke
- s iglama za lemljenje
- Vijčana montaža poluvodiča
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.