Fischer Elektronik SK 482/37,5 SA SK 482/37,5 SA rebrasti hladnjak 6.3 K/W (D x Š x V) 50 x 35.3 x 35 mm
- Kataloški br:
- 3313931 - 62
- Oznaka:
- SK 482/37,5 SA
- Kataloški br:
- 3313931 - 62
- Oznaka:
- SK 482/37,5 SA
Fischer Elektronik SK 482/37,5 SA SK 482/37,5 SA rebrasti hladnjak 6.3 K/W (D x Š x V) 50 x 35.3 x 35 mm
11.40 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
11.40 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | rebrasti hladnjak |
| Tip | SK 482/37,5 SA |
| Boja | crna |
| Toplinski otpor R (TH) | 6.3 K/W |
| Svojstvo materijala | eloksirano |
| Dužina | 50 mm |
| Širina | 35.3 mm |
| Visina | 35 mm |
| dim. | (D x Š x V) 50 x 35.3 x 35 mm |
| RoHS-konforno | Da |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Pričvršćivanje poluvodiča pričvrsnom oprugom tranzistora
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.