Fischer Elektronik SK 487/84 SA SK 487/84 SA rebrasti hladnjak 5.7 K/W (D x Š x V) 75 x 29.4 x 45 mm
- Kataloški br:
- 3313934 - 62
- Oznaka:
- SK 487/84 SA
- Kataloški br:
- 3313934 - 62
- Oznaka:
- SK 487/84 SA
Fischer Elektronik SK 487/84 SA SK 487/84 SA rebrasti hladnjak 5.7 K/W (D x Š x V) 75 x 29.4 x 45 mm
22.80 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
22.80 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | rebrasti hladnjak |
| Tip | SK 487/84 SA |
| Boja | crna |
| Toplinski otpor R (TH) | 5.7 K/W |
| Svojstvo materijala | eloksirano |
| Dužina | 75 mm |
| Širina | 29.4 mm |
| Visina | 45 mm |
| dim. | (D x Š x V) 75 x 29.4 x 45 mm |
| RoHS-konforno | Da |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Pričvršćivanje poluvodiča pričvrsnom oprugom tranzistora
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.