Fischer Elektronik SK 584 25 SA SK 584 25 SA led hladnjak 1.4 K/W (D x Š x V) 105 x 105 x 25 mm
- Kataloški br:
- 3313942 - 62
- Oznaka:
- SK 584 25 SA
- Kataloški br:
- 3313942 - 62
- Oznaka:
- SK 584 25 SA
Fischer Elektronik SK 584 25 SA SK 584 25 SA led hladnjak 1.4 K/W (D x Š x V) 105 x 105 x 25 mm
60.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
60.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | led hladnjak |
| Tip | SK 584 25 SA |
| Boja | crna |
| Toplinski otpor R (TH) | 1.4 K/W |
| Svojstvo materijala | eloksirano |
| Dužina | 105 mm |
| Širina | 105 mm |
| Visina | 25 mm |
| dim. | (D x Š x V) 105 x 105 x 25 mm |
| RoHS-konforno | Da |
Opis
Opis
Posebne značajke
- pogodan za slobodnu konvekciju
- Jednostavna montaža pomoću ljepljive folije koja provodi toplinu ili ljepila koja provodi toplinu
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.