Fischer Elektronik SK13/35/AL/220 SK13/35/AL/220 hladnjak 17 K/W (D x Š x V) 35 x 17 x 13 mm TO-220
- Kataloški br:
- 3313945 - 62
- Oznaka:
- SK13/35/AL/220
- Kataloški br:
- 3313945 - 62
- Oznaka:
- SK13/35/AL/220
Fischer Elektronik SK13/35/AL/220 SK13/35/AL/220 hladnjak 17 K/W (D x Š x V) 35 x 17 x 13 mm TO-220
2.10 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2.10 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | hladnjak |
| Tip | SK13/35/AL/220 |
| Pogodno za kućišta poluprovodnika | TO-220 |
| Boja | srebrna |
| Toplinski otpor R (TH) | 17 K/W |
| Materijal | aluminij |
| Dužina | 35 mm |
| Širina | 17 mm |
| Visina | 13 mm |
| dim. | (D x Š x V) 35 x 17 x 13 mm |
| RoHS-konforno | Da |
Opis
Opis
Posebne značajke
- od aluminijskog lima debljine cca 1,5mm,
- zakrivljena, bušena prema nacrtu
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.