Fischer Elektronik SK400-37,5SA SK400-37,5SA rebrasti hladnjak 6.5 K/W (D x Š x V) 33 x 10 x 37.5 mm
- Kataloški br:
- 3313922 - 62
- Oznaka:
- SK400-37,5SA
- Kataloški br:
- 3313922 - 62
- Oznaka:
- SK400-37,5SA
Fischer Elektronik SK400-37,5SA SK400-37,5SA rebrasti hladnjak 6.5 K/W (D x Š x V) 33 x 10 x 37.5 mm
5.10 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
5.10 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | rebrasti hladnjak |
| Tip | SK400-37,5SA |
| Boja | crna |
| Toplinski otpor R (TH) | 6.5 K/W |
| Svojstvo materijala | eloksirano |
| Dužina | 33 mm |
| Širina | 10 mm |
| Visina | 37.5 mm |
| dim. | (D x Š x V) 33 x 10 x 37.5 mm |
| RoHS-konforno | Da |
Opis
Opis
Posebne značajke
- posebno pogodan za SMD komponente
- nizak dizajn
- učinkovito odvođenje topline
- Može se lijepiti izravno na komponentu
- lemljive verzije
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.