Fischer Elektronik SK454-75SA SK454-75SA rebrasti hladnjak 19.5 K/W (D x Š x V) 21.45 x 19 x 75 mm
- Kataloški br:
- 3313926 - 62
- Oznaka:
- SK454-75SA
- Kataloški br:
- 3313926 - 62
- Oznaka:
- SK454-75SA
Fischer Elektronik SK454-75SA SK454-75SA rebrasti hladnjak 19.5 K/W (D x Š x V) 21.45 x 19 x 75 mm
7.60 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
7.60 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | rebrasti hladnjak |
| Tip | SK454-75SA |
| Boja | crna |
| Toplinski otpor R (TH) | 19.5 K/W |
| Svojstvo materijala | eloksirano |
| Dužina | 21.45 mm |
| Širina | 19 mm |
| Visina | 75 mm |
| dim. | (D x Š x V) 21.45 x 19 x 75 mm |
| RoHS-konforno | Da |
Opis
Opis
Posebne značajke
- posebno pogodan za SMD komponente
- nizak dizajn
- učinkovito odvođenje topline
- Može se lijepiti izravno na komponentu
- lemljive verzije
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.