Fischer Elektronik SK470-100SA SK470-100SA rebrasti hladnjak 17 K/W (D x Š x V) 11.8 x 8 x 100 mm
- Kataloški br:
- 3313927 - 62
- Oznaka:
- SK470-100SA
- Kataloški br:
- 3313927 - 62
- Oznaka:
- SK470-100SA
Fischer Elektronik SK470-100SA SK470-100SA rebrasti hladnjak 17 K/W (D x Š x V) 11.8 x 8 x 100 mm
5.90 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
5.90 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | rebrasti hladnjak |
| Tip | SK470-100SA |
| Boja | crna |
| Toplinski otpor R (TH) | 17 K/W |
| Svojstvo materijala | eloksirano |
| Dužina | 11.8 mm |
| Širina | 8 mm |
| Visina | 100 mm |
| dim. | (D x Š x V) 11.8 x 8 x 100 mm |
| RoHS-konforno | Da |
Opis
Opis
Posebne značajke
- posebno pogodan za SMD komponente
- nizak dizajn
- učinkovito odvođenje topline
- Može se lijepiti izravno na komponentu
- lemljive verzije
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.