Fischer Elektronik TUF 120 42 160 ME TUF 120 42 160 ME profilno kućište 120 x 42 x 160 aluminij eloksirano srebrna 1 kom.
- Kataloški br:
- 3314919 - 62
- Oznaka:
- TUF 120 42 160 ME
- Kataloški br:
- 3314919 - 62
- Oznaka:
- TUF 120 42 160 ME
Fischer Elektronik TUF 120 42 160 ME TUF 120 42 160 ME profilno kućište 120 x 42 x 160 aluminij eloksirano srebrna 1 kom.
83.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
83.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | profilno kućište |
| Materijal | aluminij |
| Boja | srebrna |
| Dužina | 120 mm |
| Širina | 42 mm |
| Visina | 160 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| dim. | (D x Š x V) 120 x 42 x 160 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Svojstvo materijala | eloksirano |
| Tip | TUF 120 42 160 ME |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.