Fischer Elektronik TUF 80 42 100 SA TUF 80 42 100 SA profilno kućište 80 x 42 x 100 aluminij eloksirano crna 1 kom.
- Kataloški br:
- 3314924 - 62
- Oznaka:
- TUF 80 42 100 SA
- Kataloški br:
- 3314924 - 62
- Oznaka:
- TUF 80 42 100 SA
Fischer Elektronik TUF 80 42 100 SA TUF 80 42 100 SA profilno kućište 80 x 42 x 100 aluminij eloksirano crna 1 kom.
66.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
66.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | profilno kućište |
| Materijal | aluminij |
| Boja | crna |
| Dužina | 80 mm |
| Širina | 42 mm |
| Visina | 100 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| dim. | (D x Š x V) 80 x 42 x 100 mm |
| RoHS-konforno | Da |
| Svojstvo materijala | eloksirano |
| Tip | TUF 80 42 100 SA |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.