Fischer Elektronik WSC-3P izolacijsko crijevo 1 kom.
- Kataloški br:
- 3314902 - 62
- Oznaka:
- WSC-3P
- Kataloški br:
- 3314902 - 62
- Oznaka:
- WSC-3P
Fischer Elektronik WSC-3P izolacijsko crijevo 1 kom.
2.30 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
2.30 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | izolacijsko crijevo |
| Vrsta | WSC-3P |
| Gustoća materijala | 300 µm |
| Dužina | 25 mm |
| Materijal | silikon |
| Toplinska provodljivost | 1.2 W/mK |
| Dielektrična čvrstoća | 10 kV/mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
| RoHS-konforno | Da |
| Boja | siva |
| Maks. temperatura | +150 °C |
| Min. temperatura | -40 °C |
Opis
Opis
Posebne značajke
- - dobar površinski kontakt, montaža bez termalne paste
- - Unutarnji promjer 11 mm
- - pogodno za kućište T0220
- Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.