FJ62NP-230V Eltako pokretač zatvarača podžbukna
Main product image
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
SerijaEltako
Vrsta zaštiteIP20
Napajanjestrujni pogon
Radni napon230
Vrsta montažepodžbukna
Frekvencija868 MHz
Klasa energetske učinkovitostin.rel. (EENRPS00)
Bazna stanicanije potrebno, neobavezno za daljinski pristup
Težina0.06
Mounting methodFlush mounted (plaster)
ColourBlue
Halogen freeTRUE
Surface protectionOther
Current supply230 V AC
Number of relays2
Suitable for switchTRUE
Suitable for pulse buttonTRUE
Suitable for dimmerFALSE
Suitable for roller shutter switchTRUE
Material qualityThermoplastic
MaterialPlastic
Type of fasteningOther
Rolling code systemTRUE
Number of commands32
Radio frequency868
In housingTRUE
In tube base housingFALSE
Printed circuit board/moduleFALSE
Push button modeTRUE
Switching modeTRUE
With manual radio transmitterFALSE
With radio coding deviceFALSE
With radio controlled push buttonFALSE
Suitable for venetian-/roller shutter switchTRUE
Suitable for venetian shutter switchTRUE
TransparentFALSE
Surface finishingMatt
Suitable for degree of protection (IP)IP20
IFTTT support availableFALSE
Compatible with Apple HomeKitFALSE
Compatible with Google AssistantFALSE
Compatible with Amazon AlexaFALSE
Vrsta proizvodapokretač zatvarača
Opis
Opis
Radiopokretač zavjesa i roleta 1+1 NO kontakt 4A/250V AC, nije bez potencijala, za motor zasjenila 230V AC. Gubitak u stanju pripravnosti samo 0,6 vata. Za podžbuknu montažu. 49x51 mm, dubina 20 mm. Priključne stezaljke su utične stezaljke za presjeke vodiča od 0,2 mm² do 2,5 mm². Pomoću praktične dodirne tehnologije moguće je naučiti do 32 radio univerzalna tipkala, tipke za radio smjer i tipke za središnje upravljanje. Prebacivanje kontakata pri prelasku nule. Dvosmjerni radio se može aktivirati. Napon napajanja, uključivanja i upravljanja lokalno 230V. U slučaju nestanka opskrbnog napona, sustav se isključuje na definiran način. Uz radio upravljački ulaz putem interne antene, ovim radijskim aktuatorom se također može upravljati lokalno s konvencionalnim kontrolnim gumbom koji se može instalirati ispred njega. Ili odvojeni lokalni kontrolni ulazi za gore i dolje kao tipke za smjer, ili su ova dva ulaza premoštena i kontrolirana jednom tipkom kao univerzalnom tipkom. Tada dolazi do promjene smjera prekidom upravljanja. Struja tinjalice nije dopuštena. Radio gumb s funkcijom gore, stop, dolje, stop može se naučiti kao univerzalni gumb poput lokalnog gumba, kao i radio gumb poput dvostrukog gumba za rolete kao gumb za smjer s pritiskom prema gore i dolje prema dolje. Kratak dodir odmah prekida pokret. Osim toga, središnja kontrolna tipka može se naučiti sa statičkim prioritetom. Statički prioritet aktivan je samo dok je radio gumb pritisnut. Pomoću upravljačkog signala, npr. iz modula radijskog odašiljača FSM61 s prekidačima koji su naučeni kao središnja upravljačka tipka, položaj prekidača gore ili dolje i prioritet aktiviraju se na ciljani način. S prioritetom jer ove upravljačke signale ne mogu nadjačati drugi upravljački signali sve dok se središnja naredba ponovno ne poništi do kraja upravljačkog signala. Može se aktivirati funkcija zakretanja vrha: univerzalne tipke, tipke za smjer i lokalna tipka u početku djeluju statički i na taj način omogućuju okretanje roleta. Tek nakon aktivacije> 1 sekunda se prebacuje na dinamiku. Kada se njima upravlja putem softvera GFVS, naredbe za vožnju gore i dolje mogu se pokrenuti s točnom informacijom o vremenu putovanja. Budući da aktuator javlja točno vrijeme provedeno nakon svake aktivnosti, čak i kada se pomicanje pokreće gumbom, položaj sjenčanja uvijek se ispravno prikazuje u GFVS softveru. Položaj se automatski sinkronizira kada se dosegne gornji i donji krajnji položaj. Ako je uključen bežični prozorski kontakt, zaštita od zaključavanja postavlja se kada su prozor ili vrata otvoreni, što sprječava središnje naredbe za spuštanje, spuštanje timera i GFVS spuštanje.