FLIR kamera za akustičnu sliku Si1-LD
- Kataloški br:
- 3404524 - 62
- Oznaka:
- T912537
- EAN:
- 7332558035139
- Kataloški br:
- 3404524 - 62
- Oznaka:
- T912537
- EAN:
- 7332558035139
FLIR kamera za akustičnu sliku Si1-LD
30,685.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
30,685.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Otkrivanje curenja u proizvodnoj i procesnoj industriji
- Preventivno održavanje i optimizacija postrojenja
- Energetska učinkovitost i usklađenost s propisima
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kamera za akustičnu sliku |
| Kalibriran po | tvornički standard (vlastiti) |
| dim. | (D x Š x V) 276 x 167 x 184 mm |
| Područje frekvencije | |
| Težina | 1.2 kg |
| Mjerno područje razine zvuka dB (A) | |
| Mjerno područje razine zvuka dB (C) | |
| Širina | 167 mm |
| Visina | 184 mm |
| Dužina | 276 mm |
| Prikaz | Kamera: 60 fps / Akustična slika: 30 fps / Ekran: 70 fps |
| Rezolucija prikaza | 720 x 1280 Pixel |
| Vrsta zaštite | IP54 |
| Mjerno područje temperaturnog raspona (maks.) | 50 °C |
| Mjerno područje temperature (min.) | -10 °C |
| Ploče s bojom | 12 |
| Optika | 65° dijagonala |
| Digitalni zoom | 8 x |
Opis
Opis
Omogućuje učinkovito otkrivanje, lociranje i mjerenje propuštanja komprimiranog zraka.
Analiza u stvarnom vremenu veličine curenja i troškova za gubitke komprimiranog zraka izravno na uređaju
Automatski detektira curenje komprimiranog zraka i vakuuma s udaljenosti do 130 metara. (427 stopa)
Tehnologija poništavanja buke osigurava korištenje bez smetnji u bučnim industrijskim okruženjima, poboljšavajući točnost i upotrebljivost.
Pojasni filtar omogućuje ručno fino podešavanje frekvencijskog raspona za precizne preglede.
Lagani dizajn omogućuje intuitivno upravljanje jednom rukom, idealno za brze inspekcije u velikim objektima.
Sučelje zaslona osjetljivog na dodir snima slike visoke rezolucije s mjerljivom stopom curenja i predviđanjem troškova u stvarnom vremenu za određivanje prioriteta popravaka.
Besprijekorne opcije izvješćivanja, uključujući online analizu putem FLIR Acoustic Viewera i izvanmrežno izvješćivanje pomoću softvera FLIR Thermal Studio
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Analiza u stvarnom vremenu veličine curenja i troškova za gubitke komprimiranog zraka izravno na uređaju
Automatski detektira curenje komprimiranog zraka i vakuuma s udaljenosti do 130 metara. (427 stopa)
Tehnologija poništavanja buke osigurava korištenje bez smetnji u bučnim industrijskim okruženjima, poboljšavajući točnost i upotrebljivost.
Pojasni filtar omogućuje ručno fino podešavanje frekvencijskog raspona za precizne preglede.
Lagani dizajn omogućuje intuitivno upravljanje jednom rukom, idealno za brze inspekcije u velikim objektima.
Sučelje zaslona osjetljivog na dodir snima slike visoke rezolucije s mjerljivom stopom curenja i predviđanjem troškova u stvarnom vremenu za određivanje prioriteta popravaka.
Besprijekorne opcije izvješćivanja, uključujući online analizu putem FLIR Acoustic Viewera i izvanmrežno izvješćivanje pomoću softvera FLIR Thermal Studio
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Opseg isporuke
- Termovizijska kamera
- Baterija (2 komada)
- Punjač akumulatora
- Kablovi za napajanje (4 komada, tip: B, F, G, I)
- Remen za nošenje
- Tvrda torba za nošenje
- Licencna kartica: FLIR Si-Series Perpetual License Plugin za FLIR
- Termalni studio
- Tiskana dokumentacija
- USB memorija
Komentar
Akustična kamera Akustična kamera Ultrazvučna kamera Ultrazvučna kamera Detekcija curenja komprimiranog zraka Detekcija curenja stlačenog plina
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)