Fluke FLUKE-II500 detektor ipuštanja plina s funkcijom za pohranjivanje podataka, s USB sučeljem
- Kataloški br:
- 3342387 - 62
- Oznaka:
- 5609242
- EAN:
- 195112126080
- Kataloški br:
- 3342387 - 62
- Oznaka:
- 5609242
- EAN:
- 195112126080
Fluke FLUKE-II500 detektor ipuštanja plina s funkcijom za pohranjivanje podataka, s USB sučeljem
30,320.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
30,320.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | detektor ipuštanja plina |
| Mjerena veličina | vakum plinovi |
| dim. | (D x Š x V) 68 x 322 x 186 mm |
| Određene značajke | s funkcijom za pohranjivanje podataka s USB sučeljem |
| Težina | 2.1 kg |
| Širina | 322 mm |
| Visina | 186 mm |
| Dužina | 68 mm |
| Vrsta zaštite | IP40 |
Opis
Opis
Akustična kamera Fluke ii500 s LeakQ™ tehnologijom pomaže timovima za održavanje da otkriju, lociraju i daju prioritet curenju plina. Timovi za održavanje sada mogu provjeriti curenje plina i vakuuma, čak i tijekom proizvodnje u tijeku, bez potrebe za obukom. Ii500 lako izolira zvučnu frekvenciju curenja kako bi vizualizirao curenje unatoč glasnoj pozadinskoj buci.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Jednostavna, brza i sigurna vizualna detekcija curenja u sustavima stlačenog plina
- SoundMap™ ("zvučna slika") i vizualna slika preklapaju se na 17,8 cm (7”) LC dodirnom zaslonu. To olakšava brzo otkrivanje curenja
- Intuitivno korisničko sučelje ne zahtijeva obuku za timove za održavanje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.