Foscam FN9108W-B4-2T nadzorni set
- Kataloški br:
- 3593708 - 62
- EAN:
- 6.95484E+12
- Kataloški br:
- 3593708 - 62
- EAN:
- 6.95484E+12
Foscam FN9108W-B4-2T nadzorni set
1,690.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,690.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | nadzorni set |
| Signali-standard | ip |
| Kanali | 8 |
| Način snimanja | trajno |
| Izlazi | HDMI vga |
| Boja | bijela |
| Širina | 234 mm |
| Visina | 52 mm |
| Dubina | 234 mm |
| Težina | 1070 g |
| dim. | (Š x V x D) 234 x 52 x 234 mm |
| Rezolucija (maks.) | 3840 x 2160 piksel |
| Memorija nadogradiva do | 8 TB |
| ugrađena memorija | 2 TB |
Opis
Opis
Nema opisa
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.