Foscam X5 X5 (black) WLAN ip sigurnosna kamera 2592 x 1944 piksel
- Kataloški br:
- 3476126 - 62
- Oznaka:
- X5 (black)
- EAN:
- 6954836024317
- Kataloški br:
- 3476126 - 62
- Oznaka:
- X5 (black)
- EAN:
- 6954836024317
Foscam X5 X5 (black) WLAN ip sigurnosna kamera 2592 x 1944 piksel
190.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
190.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 5 megapiksela, rezolucija 2592 × 1944
- H.265/H.264 video kompresija
- Funkcija panoramiranja i naginjanja
- 2,4 GHz WiFi kamera
- Dijagonalni kut gledanja od 89°
- Noćni vid do 8 metara
- P2P funkcija
- Dvosmjerni zvuk
- Besplatna FOSCAM aplikacija za iOS i Android
- Podržava detekciju pokreta i zvuka, detekciju osobe
- Podržava WPA i WPA2 enkripciju
- Podržava Micro SD karticu od 256 GB
- Kompatibilno s Amazon Alexom i Google Assistantom
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | sigurnosna kamera |
| Određene značajke videonadzora | s funkcijom zakretanja/naginjanja s detektorom kretanja |
| Vrsta kamere | okretna/nagibna kamera |
| Opskrba strujom | USB-C® |
| Rezolucija (maks.) | 2592 x 1944 piksel |
| Tip senzora | CMOS |
| Cloud povezivanja | Alexa Google Home |
| Žarišna duljina | 3,6 mm |
| Kut gledanja | 100° dijagonalno, 77,8° horizontalno, 58° vertikalno |
| Maks. kut gledanja horizontalni | 77.8 ° |
| Vertikalni kut gledanja | 58 ° |
| Vertikalni kut gledanja | 100 ° |
| Kompatibilnost sa aplikacijama | da |
| Način prijenosa | WLAN |
| Osjetljivost na svjetlo (s IR) | 0 lx |
| IR raspon (max.) | 8 m |
| Mjesto upotrebe | unutrašnje područje |
| vrsta | microSD kartica (do 256 GB) |
| Širina | 76 mm |
| Visina | 114 mm |
| Dubina | 83 mm |
| dim. | (Š x V x D) 76 x 114 x 83 mm |
| Težina | 186 g |
| Vrijednost otvora blende | 2.4 |
| Signali-standard | ip |
Opis
Opis
Foscam X5 nadzorna kamera rezolucije 5 megapiksela (2592 × 1944) snima izuzetno oštre i jasne slike.
Pomoću nadzorne kamere s funkcijom pan/tilt možete snimiti panoramski prikaz od 360°. Leća s dijagonalnim kutom gledanja od 100° i horizontalnim rasponom rotacije od 350° te vertikalnim rasponom rotacije od 70° omogućuje vrlo dobru pokrivenost.
Bežična kamera podržava dvosmjernu audio komunikaciju zahvaljujući ugrađenom mikrofonu i zvučniku.
Osim detekcije pokreta i zvuka, nova inteligentna tehnologija detekcije osoba Foscam X5 može detektirati ljudsku aktivnost, smanjujući ili eliminirajući "lažne alarme" koje pokreću leteći insekti, kućni ljubimci u pokretu ili drugi predmeti. Bit ćete obaviješteni samo u najvažnijim trenucima.
Kamera je opremljena snažnim SMD IR LED diodama i nudi jasan noćni vid do 8 m.
Ova kamera podržava P2P funkciju. S P2P tehnologijom za jednostavan pristup, nisu potrebne komplicirane postavke prosljeđivanja portova. Za povezivanje s pametnim telefonom jednostavno skenirajte QR kod na dnu kamere u Foscam aplikaciji ili unesite UID u VMS softver za aktiviranje udaljenog pristupa.
FOSCAM nudi aplikaciju za pametne telefone za korisnike Androida i iPhonea. Instalirajte Foscam aplikaciju pod nazivom Foscam na App Storeu i Google Playu za iOS i Android uređaje, a zatim možete koristiti svoju kameru bilo gdje i bilo kada na svom pametnom mobilnom uređaju.
Videozapisi ili fotografije mogu se spremiti i na MicroSD karticu (do 256 GB) putem integriranog utora za MicroSD karticu.
Kamera je kompatibilna s Alexom i Google Assistantom, a videozapise s Wi-Fi kamere možete reproducirati pomoću glasovnog upravljanja.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Pomoću nadzorne kamere s funkcijom pan/tilt možete snimiti panoramski prikaz od 360°. Leća s dijagonalnim kutom gledanja od 100° i horizontalnim rasponom rotacije od 350° te vertikalnim rasponom rotacije od 70° omogućuje vrlo dobru pokrivenost.
Bežična kamera podržava dvosmjernu audio komunikaciju zahvaljujući ugrađenom mikrofonu i zvučniku.
Osim detekcije pokreta i zvuka, nova inteligentna tehnologija detekcije osoba Foscam X5 može detektirati ljudsku aktivnost, smanjujući ili eliminirajući "lažne alarme" koje pokreću leteći insekti, kućni ljubimci u pokretu ili drugi predmeti. Bit ćete obaviješteni samo u najvažnijim trenucima.
Kamera je opremljena snažnim SMD IR LED diodama i nudi jasan noćni vid do 8 m.
Ova kamera podržava P2P funkciju. S P2P tehnologijom za jednostavan pristup, nisu potrebne komplicirane postavke prosljeđivanja portova. Za povezivanje s pametnim telefonom jednostavno skenirajte QR kod na dnu kamere u Foscam aplikaciji ili unesite UID u VMS softver za aktiviranje udaljenog pristupa.
FOSCAM nudi aplikaciju za pametne telefone za korisnike Androida i iPhonea. Instalirajte Foscam aplikaciju pod nazivom Foscam na App Storeu i Google Playu za iOS i Android uređaje, a zatim možete koristiti svoju kameru bilo gdje i bilo kada na svom pametnom mobilnom uređaju.
Videozapisi ili fotografije mogu se spremiti i na MicroSD karticu (do 256 GB) putem integriranog utora za MicroSD karticu.
Kamera je kompatibilna s Alexom i Google Assistantom, a videozapise s Wi-Fi kamere možete reproducirati pomoću glasovnog upravljanja.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Foscam X5 nadzorna kamera (crna)
- Montažna ploča
- AC adapter
- USB kabel za napajanje
- Vodič za brzo postavljanje
- Mrežni kabel
- Vijci za ekspanziju
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.