Fractal Design Epoch midi-tower kućište za računala, kućište za igraće računalo crna
- Kataloški br:
- 3451875 - 62
- EAN:
- 7.34017E+12
- Kataloški br:
- 3451875 - 62
- EAN:
- 7.34017E+12
Fractal Design Epoch midi-tower kućište za računala, kućište za igraće računalo crna
455.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
455.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Midi Tower PC Gaming
- ATX, mikro ATX, mini ITX
- Podržane veličine tvrdog diska: 2,5" SSD format: 2,5"
- Broj 2,5" mjesta za proširenje: 2 Broj 3,5" mjesta za proširenje: 2
- Bočni prozor Kaljeno stakleno staklo Filter protiv prašine
- Čelik, Kaljeno staklo
- Crna
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kućište za računala |
| Kućište - dizajn | midi-tower |
| Boja | crna |
| Unutarnji utori 8,9 cm 3.5" | 2 |
| Vanjski utori 6,4 cm (2,5") | 2 |
| Širina | 215 mm |
| Visina | 469 mm |
| Dubina | 447 mm |
| Težina | 7.81 kg |
| Faktor oblika | ATX Micro-ATX Mini-ITX |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| dim. | (Š x V x D) 215 x 469 x 447 mm |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Materijal | čelik staklo |
| Izvedba | PC |
| ne | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| da | |
| 9.36 kg | |
| 3 | |
| 1 | |
| 2 | |
| ne | |
| da | |
| 2 | |
| 17 cm | |
| 37.2 cm | |
| 7 | |
| 25.5 cm | |
| da |
Opis
Opis
Moderan dizajn
Besprijekorno integrirajte svoj sustav u svoju igraću stanicu zahvaljujući dizajnu s čistim linijama, čistom unutrašnjosti i sofisticiranim detaljima poput laserski graviranog aluminijskog logotipa.
Uključeni snažni ventilatori
Uključuje tri snažna Momentum 12 ventilatora s LCP lopaticama i originalnim FDB ležajevima za poboljšano hlađenje i tiši rad.
Izvrstan protok zraka
Učinkovito ohladite svoje vrhunske komponente zahvaljujući čistom unutarnjem rasporedu i propusnim mrežastim pločama na vrhu i prednjoj strani za visok protok zraka.
Optimizirano za igranje
Stvorite snažan igraći sustav s prostorom za grafičke kartice duljine do 372 mm s prednjim ventilatorima ili 345 mm s prednjim radijatorom.
Jednostavan pristup
Uživajte u udobnom i jednostavnom iskustvu gradnje s pristupom bez alata, uključujući odvojive prednje i gornje ploče.
Kompatibilnost s hladnjakom
Epoch podržava radijatore do 240 mm na vrhu ili do 360 mm na prednjoj strani, kao i hladnjake zraka za CPU visine do 170 mm.
Čist završetak
Dajte svom sustavu elegantan izgled zahvaljujući čistoj unutrašnjosti i jednostavnom upravljanju kabelima s kabelskim ušicama i vezicama.
Moderni I/O
Jednostavno povežite svoje uređaje putem I/O ploče s 20 Gbps USB Type-C priključkom, dva USB-A priključka i kombiniranim audio/mikrofonskim priključkom.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)