Fractal Design Epoch XL tower kućište za računala bijela
- Kataloški br:
- 3620055 - 62
- EAN:
- 7.34017E+12
- Kataloški br:
- 3620055 - 62
- EAN:
- 7.34017E+12
Fractal Design Epoch XL tower kućište za računala bijela
440.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
440.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kućište za računala |
| Kućište - dizajn | tower |
| Boja | bijela |
| Unutarnji utori 8,9 cm 3.5" | 2 |
| Vanjski utori 6,4 cm (2,5") | 2 |
| Širina | 240 mm |
| Visina | 509 mm |
| Dubina | 503 mm |
| Težina | 9.64 kg |
| Faktor oblika | ATX E-ATX ITX Micro-ATX |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| dim. | (Š x V x D) 240 x 509 x 503 mm |
| Broj USB 3.1 generacija 2 | 2 x |
| Materijal | čelik |
| da | |
| da | |
| 11.5 kg | |
| 3 | |
| 1 | |
| 3 | |
| ne | |
| da | |
| 17.6 cm | |
| 42.5 cm | |
| da |
Opis
Opis
Nema opisa
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)