Fractal Design FD-F-MO1-1402 ventilator za PC kućište bijela
- Kataloški br:
- 3428678 - 62
- EAN:
- 7.34017E+12
- Kataloški br:
- 3428678 - 62
- EAN:
- 7.34017E+12
Fractal Design FD-F-MO1-1402 ventilator za PC kućište bijela
110.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
110.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Ventilator za kućište računala 14 cm 1800 RPM
- 31,9 dB 79,79 cfm 2,26 mmH2O Fluidni dinamički ležaj (FDB)
- Podrška za modulaciju širine impulsa
- 207 g
- Bijela
- 1 komad(a)
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | ventilator za PC kućište |
| Veličina ventilatora | 140 mm |
| Razvoj buke (maks.) | 31.9 dB |
| Razvijanje buke | 30.1 dB - 40 dB |
| Brzina (min.) | 350 U/min |
| Kapacitet protoka zraka | 135.6 m³/h |
| Maks. broj okretaja | 1800 U/min |
| Položaj | dinamični ležaj sa tekočinom |
| Priključak | 4-pinski |
| Boja | bijela |
| Težina | 0.313 |
| Sadržaj | 1 kom. |
| Izvedba | ventilator |
| 4 | |
| da | |
| 12 V | |
| 0.18 A | |
| 207 g | |
| 1 Stück(e) | |
| 2.16 W | |
| da | |
| 7 V | |
| 7 | |
| 90000 h | |
| 79.79 cfm | |
| 2.26 mmH2O |
Opis
Opis
Momentum je snažna serija ventilatora dizajnirana za visok protok zraka. Momentum ventilatori kombiniraju visokokvalitetne materijale s modernom tehnologijom dizajna kako bi smanjili buku i maksimizirali učinkovitost hlađenja.
Snažne lopatice ventilatora
Izrađen s izdržljivim lopaticama ventilatora od tekućeg kristalnog polimera (LCP) koje omogućuju poboljšanu učinkovitost kroz preciznu proizvodnju.
Optimiziran rad
Uživajte u dugotrajnim, optimiziranim performansama buke s pravim FDB ležajem s unutarnjom strukturom riblje kosti
Tihi rad
Održavajte svoj sustav tihim i hladnim uz poseban dizajn ventilatora koji smanjuje buku pri radu, posebno pri većim brzinama
Kontrolirane performanse
Optimizirajte performanse i razinu buke vašeg sustava zahvaljujući širokom rasponu PWM-a i načinu rada Zero RPM
Jednostavno povezivanje
Spojite svoje ventilatore glatko i jednostavno u lančanu vezu s kratkim integriranim ravnim kabelima i jednim produžnim kabelom po skupini ventilatora.
Elegantan dizajn
Doživite elegantan, sofisticiran dizajn s minimalističkim, ujednačenim izgledom i visokokvalitetnim materijalima
Niske vibracije
Integrirani gumeni odbojnici oko vijaka učinkovito smanjuju vibracije između ventilatora i kućišta
Ovaj tekst je strojno preveden.
Snažne lopatice ventilatora
Izrađen s izdržljivim lopaticama ventilatora od tekućeg kristalnog polimera (LCP) koje omogućuju poboljšanu učinkovitost kroz preciznu proizvodnju.
Optimiziran rad
Uživajte u dugotrajnim, optimiziranim performansama buke s pravim FDB ležajem s unutarnjom strukturom riblje kosti
Tihi rad
Održavajte svoj sustav tihim i hladnim uz poseban dizajn ventilatora koji smanjuje buku pri radu, posebno pri većim brzinama
Kontrolirane performanse
Optimizirajte performanse i razinu buke vašeg sustava zahvaljujući širokom rasponu PWM-a i načinu rada Zero RPM
Jednostavno povezivanje
Spojite svoje ventilatore glatko i jednostavno u lančanu vezu s kratkim integriranim ravnim kabelima i jednim produžnim kabelom po skupini ventilatora.
Elegantan dizajn
Doživite elegantan, sofisticiran dizajn s minimalističkim, ujednačenim izgledom i visokokvalitetnim materijalima
Niske vibracije
Integrirani gumeni odbojnici oko vijaka učinkovito smanjuju vibracije između ventilatora i kućišta
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (4)