Fractal Design Pop Mini Silent mini-tower kućište za računala crna
- Kataloški br:
- 2892425 - 62
- Oznaka:
- FD-C-POS1M-01
- EAN:
- 7340172703259
- Kataloški br:
- 2892425 - 62
- Oznaka:
- FD-C-POS1M-01
- EAN:
- 7340172703259
Fractal Design Pop Mini Silent mini-tower kućište za računala crna
370.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
370.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | kućište za računala |
| Kućište - dizajn | mini-tower |
| Boja | crna |
| Vanjski utori 6,4 cm (2,5") | 4 |
| Vanjski utor 8,9 cm( 3.5") | 2 |
| Utor 13,3 cm (5,25") | 2 |
| Širina | 215 mm |
| Visina | 393 mm |
| Dubina | 432 mm |
| Težina | 6.18 kg |
| Bežična funkcija punjenja | ne |
| dim. | (Š x V x D) 215 x 393 x 432 mm |
| Visina gradnje | 393 mm |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Faktor oblika | 6.35 cm (2.5") |
Opis
Opis
Moderan, dobro osmišljen i elegantan
Bočna ploča od kaljenog stakla koja se lako postavlja za optimalnu prezentaciju vašeg hardvera (Pop Mini Silent TG)
Skrivena ladica
Dva elegantno skrivena položaja od 5,25" s dodatnim pretincem i magnetskim poklopcem
Tihi rad
Izvrsna zvučna izolacija zahvaljujući zatvorenoj prednjoj i gornjoj strani, kao i bitumenska izolacija na bočnim stranicama
Fleksibilne mogućnosti skladištenja
- Sadrži dva iznimno fleksibilna nosača za pohranu, od kojih svaki istovremeno podržava pogon od 3,5" i 2,5"
- Jednostavno upravljanje kabelima zahvaljujući unaprijed instaliranim trakama i iznimno velikim ušicama za kabele
Aspect fan
Tri ventilatora od 120 mm Aspect 12 su unaprijed instalirana
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Format: Mini Tower
- Tip: PC
- Boja proizvoda: Crna. Podržani faktori oblika napajanja: ATX. Instalirani ventilatori (prednji): 2x 120 mm
- Podržani promjer prednjih ventilatora: 120,140 mm
- Instalirani stražnji ventilatori: 1x 120 mm. Podržane veličine tvrdih diskova: 3,5"
- SSD format: 2,5". Širina: 215 mm
- Dubina: 432 mm
- Visina: 393 mm
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)