Fractal Design USB kabel USB-C® 0.67 m crna FD-A-USBC-001
- Kataloški br:
- 2901727 - 62
- Oznaka:
- FD-A-USBC-001
- EAN:
- 7340172703723
- Kataloški br:
- 2901727 - 62
- Oznaka:
- FD-A-USBC-001
- EAN:
- 7340172703723
Fractal Design USB kabel USB-C® 0.67 m crna FD-A-USBC-001
45.50 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
45.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | USB kabel |
| Izvedba | kabel |
| Priključci | USB-C® |
| Boja | crna |
| Duljina kabela | 0.67 m |
| Oblik | okrugli |
| Vrsta priključka | ravan |
| Maksimalna brzina prijenosa | 10 GBit/s |
| Tip priključka | USB-C® |
| Dubina | 183 mm |
| Visina | 33 mm |
| Širina | 45 mm |
| Visina gradnje | 33 mm |
| Težina | 0.047 |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Dužina kabela: 0,67 m
- Priključak 1: USB C
- Maksimalna brzina prijenosa podataka: 10000 Mbit/s
- Boja proizvoda: Crna
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)