Fronius 4,210,040 4,210,040 pretvarač 6000.000 W
- Kataloški br:
- 3136723 - 62
- Oznaka:
- 4,210,040
- EAN:
- 9007947119315
- Kataloški br:
- 3136723 - 62
- Oznaka:
- 4,210,040
- EAN:
- 9007947119315
Fronius 4,210,040 4,210,040 pretvarač 6000.000 W
5,695.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
5,695.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | pretvarač |
| Snaga | 6000.000 W |
| Nazivni napon (detalji) | 195 - 800 (prikaz, stručni). V |
| dim. | (Š x V x D) 431.00 x 645.00 x 204.00 mm |
| Stupanj učinkovitosti | 97.2 % |
| Težina | 19.90 kg |
| Nazivna struja | 16.0 A |
| Širina | 431.00 mm |
| Visina | 645.00 mm |
| Dubina | 204.00 mm |
| Vrsta zaštite | IP65 |
Opis
Opis
Veza s internetom putem WLAN-a ili Etherneta, mrežna frekvencija 50/60Hz, integrirani DC izolator, ponašanje pri preopterećenju, pomicanje radne točke, ograničenje snage, unutarnja/vanjska instalacija, raspon temperature okoline -25 °C - +60 °C, sučelje za WLAN / Ethernet LAN, 6 ulaza ili 4 digitalna ulaza/izlaza za spajanje ripple control receivera, USB Type A utičnica, 2x RS422 (RJ45 utičnica), signalni izlaz, učinkovitost 98%
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.