FSP 9PA450A401 PC napajanje 450 W 80 plus
Kataloški br:
Oznaka:
9PA450A401
Oznaka:
9PA450A401
Main product image
Izdvojeno & Detalji
  • Izlazna snaga napajanja 450 WPCI-Express (6+2-pinski) 2x
  • Upravljanje kabelima 80 plus
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Vrsta proizvodaPC napajanje
Izlazna snaga napajanja450 W
Dio mreže80 plus
dim.(Š x V x D) 150 x 86 x 140 mm
Dubina140 mm
Visina86 mm
Širina150 mm
Težina1.422
-12 V/DC0.3 A
+12 V/DC (1)37.5 A
+5 V/DC16 A
20+4pol.1
4pol. Molex2
4+4pol. ATX/EPS 12 V1
6 + pola Pcle2
5pol. SATA5
Izlazna snaga0 - 500 W
+3,3 V/DC16 A
Pogonski napon100–240 V/50–60 Hz
Opis
Opis
Posebne značajke
  • FSP/Fortron HYPER 80+ PRO 450W
  • Ukupna snaga: 450W
  • AC ulazni napon: 200-240V
  • AC ulazna frekvencija: 50 - 60 Hz
  • Konektor matične ploče: 24-pinski ATX
  • Namjena: PC, jedinica za napajanje (PSU)
  • Format: ATX, 80 Plus
  • Certifikacija: 80 PLUS bijela
  • Boja proizvoda: Crna
  • Hlađenje: aktivno
  • Promjer ventilatora: 12 cm
  • Širina: 140 mm
  • Dubina: 150 mm
  • Visina: 86 mm