FSP FlexGURU 300W server napajanje 300 W
- Kataloški br:
- 2841856 - 62
- Oznaka:
- PPA3004300
- EAN:
- 4713224522529
- Kataloški br:
- 2841856 - 62
- Oznaka:
- PPA3004300
- EAN:
- 4713224522529
FSP FlexGURU 300W server napajanje 300 W
265.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
265.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Izlazna snaga napajanja 300 WPCI-Express (6+2-pinski) x
- Upravljanje kabelima
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Izlazna snaga napajanja | 300 W |
| +3,3 V/DC | 12 A |
| +5 V/DC | 14 A |
| +12 V/DC (1) | 25 A |
| -12 V/DC | 0.3 A |
| +5 V/DC | 3 A |
| 20+4pol. | 2 |
| 4pol. Molex | 2 |
| 5pol. SATA | 4 |
| dim. | (Š x V x D) 40.5 x 81.5 x 150 mm |
| Boja | crna |
| Dubina | 150 mm |
| Visina | 81.5 mm |
| Širina | 40.5 mm |
| Izlazna snaga | 0 - 500 W |
| Visina gradnje | 40.5 mm |
| Veličina ventilatora | 40 mm |
| Vrsta proizvoda | server napajanje |
| da | |
| 90 % | |
| 1 | |
| da | |
| da | |
| 70 W | |
| 70 W |
Opis
Opis
Unfortunately we are not able to provide further information for this product.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.