FSP Fortron PPA5506103 PC napajanje 550 W ATX 80 plus bronze
Kataloški br:
Oznaka:
PPA5506103
Oznaka:
PPA5506103
EAN:
Rasprodano
Prikaži alternativne proizvode
Main product image
Izdvojeno & Detalji
  • Izlazna snaga napajanja 550 WPCI-Express (6+2-pinski) 4x
  • Upravljanje kabelima ne80 plus bronze
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Vrsta proizvodaPC napajanje
Izlazna snaga napajanja550 W
Modularnine
Dio mreže80 plus bronze
Faktor oblikaATX
Bojacrna
dim.(Š x V x D) 150 x 86 x 140 mm
Dubina140 mm
Visina86 mm
Širina150 mm
Težina2.26
-12 V/DC0.3 A
+12 V/DC (1)45.8 A
+5 V/DC20 A
+5 V/DC2.5 A
4pol. Molex4
6 + pola Pcle4
5pol. SATA8
Izlazna snaga501 - 750 W
Hlađenjeaktivno
+3,3 V/DC20 A
Napajanje strujom200 - 240 V
60 cm
70 cm
90 %
da
100 W
550 W
100 W
3.6 W
12.5 W