FSP Fortron PPA7508300 PC napajanje 750 W ATX 80 plus gold
Kataloški br:
Oznaka:
PPA7508300
Oznaka:
PPA7508300
Main product image
Izdvojeno & Detalji
  • Izlazna snaga napajanja 750 WPCI-Express (6+2-pinski) 4x
  • Upravljanje kabelima 80 plus gold
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Vrsta proizvodaPC napajanje
Izlazna snaga napajanja750 W
Dio mreže80 plus gold
Faktor oblikaATX
Bojacrna
Težina2.8 kg
-12 V/DC0.3 A
+12 V/DC (1)62.5 A
+5 V/DC20 A
+5 V/DC3 A
24-polni1
4-polni 12 V2
6 + pola Pcle4
Izlazna snaga501 - 750 W