FSP Fortron PPA8504214 PC napajanje 850 W ATX 80 plus gold
Kataloški br:
Oznaka:
PPA8504214
Oznaka:
PPA8504214
EAN:
Rasprodano
Main product image
Izdvojeno & Detalji
  • Izlazna snaga napajanja 850 WPCI-Express (6+2-pinski) x
  • Upravljanje kabelima 80 plus gold
Vrsta proizvodaPC napajanje
Izlazna snaga napajanja850 W
Dio mreže80 plus gold
Faktor oblikaATX
dim.(Š x V x D) 150 x 140 x 86 mm
Dubina86 mm
Visina140 mm
Širina150 mm
Težina3.06
Određene značajkeATX 3.1
Izlazna snaga751 W -
Pogonski napon100–240 V/50–60 Hz