FSP Fortron PPA8504214 PC napajanje 850 W ATX 80 plus gold
- Kataloški br:
- 3386584 - 62
- Oznaka:
- PPA8504214
- EAN:
- 4713224529801
- Kataloški br:
- 3386584 - 62
- Oznaka:
- PPA8504214
- EAN:
- 4713224529801
FSP Fortron PPA8504214 PC napajanje 850 W ATX 80 plus gold
425.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
425.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Izlazna snaga napajanja 850 WPCI-Express (6+2-pinski) x
- Upravljanje kabelima 80 plus gold
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | PC napajanje |
| Izlazna snaga napajanja | 850 W |
| Dio mreže | 80 plus gold |
| Faktor oblika | ATX |
| dim. | (Š x V x D) 150 x 140 x 86 mm |
| Dubina | 86 mm |
| Visina | 140 mm |
| Širina | 150 mm |
| Težina | 3.06 |
| Određene značajke | ATX 3.1 |
| Izlazna snaga | 751 W - |
| Pogonski napon | 100–240 V/50–60 Hz |
Opis
Opis
U skladu s Intel® Power Design Guide ATX 3.1
Ovi izvori napajanja dizajnirani su za visoke zahtjeve budućnosti i nude maksimalnu ukupnu podršku za oscilacije snage prema specifikacijama ATX 3.1 i PCIe Gen 5.1.
To osigurava vrhunske performanse čak i uz buduće nadogradnje hardvera.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovi izvori napajanja dizajnirani su za visoke zahtjeve budućnosti i nude maksimalnu ukupnu podršku za oscilacije snage prema specifikacijama ATX 3.1 i PCIe Gen 5.1.
To osigurava vrhunske performanse čak i uz buduće nadogradnje hardvera.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (3)