FSP Fortron PPA8504800 PC napajanje 850 W ATX 80 plus gold
Kataloški br:
Oznaka:
PPA8504800
Oznaka:
PPA8504800
Main product image
Izdvojeno & Detalji
  • Izlazna snaga napajanja 850 WPCI-Express (6+2-pinski) 4x
  • Upravljanje kabelima 80 plus gold
Vrsta proizvodaPC napajanje
Izlazna snaga napajanja850 W
Dio mreže80 plus gold
Faktor oblikaATX
Bojacrna
Težina3 kg
-12 V/DC0.3 A
+5 V/DC20 A
+5 V/DC3 A
24-polni1
4-polni 12 V2
6 + pola Pcle4
Izlazna snaga751 W -