FSP FSP520-20RAB server napajanje 520 W
- Kataloški br:
- Oznaka:
- 9PA5200503
- EAN:
- Kataloški br:
- Oznaka:
- 9PA5200503
- EAN:
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Izlazna snaga napajanja 520 WPCI-Express (6+2-pinski) 4x
- Upravljanje kabelima
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Izlazna snaga napajanja | 520 W |
| +12 V/DC (1) | 43.3 A |
| +5 V/DC | 3 A |
| 4pol. Molex | 2 |
| 5pol. SATA | 6 |
| 6 + pola Pcle | 4 |
| dim. | (Š x V x D) 86 x 190 x 150 mm |
| Težina | 0.9 |
| Boja | crna |
| Dubina | 150 mm |
| Visina | 190 mm |
| Širina | 86 mm |
| Izlazna snaga | 501 - 750 W |
| Hlađenje | aktivno |
| Napajanje strujom | 100 - 240 V |
| Faktor oblika | ATX |
| Vrsta proizvoda | server napajanje |
| da | |
| 90 % | |
| da |
Opis
Opis
Redundantni dizajn i moduli koji se mogu brzo mijenjati
Učinkovito upravljanje kabelima
Brava za kabel napajanja
Inteligentni softver za praćenje
Idealno za kućne, poštanske ili web serverske sustave
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Posebne značajke
- Dizajnirano za ATX ili PS2 kućišta
- Učinkovitost ≧ 90% pri tipičnom opterećenju
- Tihi i izdržljivi ventilator s kugličnim ležajevima od 40 mm