FSP PPA8501914 PC napajanje FSP PPA8501914 PC napajanje 850 W ATX 80 plus
Kataloški br:
Oznaka:
PPA8501914
Oznaka:
PPA8501914
Main product image
FSP PPA8501914 PC napajanje 850 W ATX 80 plus
Izdvojeno & Detalji
  • Izlazna snaga napajanja 850 WPCI-Express (6+2-pinski) x
  • Upravljanje kabelima 80 plus
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
Izlazna snaga napajanja850
Pogonski napon100–240 V/50–60 Hz
Težina3.38
Dio mreže80 plus
Faktor oblikaATX
Vrsta proizvodaPC napajanje
Opis
Opis
850W HG2- 850 ATX3.0 Hydro G PRO PCIe Gen 5.0 Ready 80+ Gold - PC/Server PSU - ATX