Fujifilm Instax Wide Evo instant kamera crna Bluetooth, ugrađena baterija, s ugrađenom bljeskalicom
- Kataloški br:
- 3384274 - 62
- Oznaka:
- 16840933
- EAN:
- 4547410543377
- Kataloški br:
- 3384274 - 62
- Oznaka:
- 16840933
- EAN:
- 4547410543377
Fujifilm Instax Wide Evo instant kamera crna Bluetooth, ugrađena baterija, s ugrađenom bljeskalicom
1,585.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,585.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- 3,5" LCD zaslon
- Senzor slike: 1/3-inčni CMOS senzor s filtrom primarne boje
- Samookidač
- 10 filmskih efekata
- 10 efekata leće
- 6 stilova kože filma
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | instant kamera |
| Određene značajke kamera | Bluetooth ugrađena baterija s ugrađenom bljeskalicom |
| Zaslon (cm) | 8.89 cm |
| Zaslon (inči) | 3.5 palac |
| Vrijednost otvora blende | F2.4 |
| Brzina zatvarača | 1/4 - 1/8000 s |
| Opskrba strujom | akumulator |
| Boja | crna |
| Širina | 139 mm |
| Visina | 125 mm |
| Dubina | 63 mm |
| Težina | 490 g |
| Snaga punjenja (min.) | 2.5 W |
| Snaga punjenja (maks.) | 5 W |
| dim. | (Š x V x D) 139 x 125 x 63 mm |
| Tehnologija punjenja (Power Delivery) | bez USB napajanja |
| Serija (digitalni fotoaparati) | N/A |
Opis
Opis
Ne pristajte na kompromis po pitanju kreativnosti. Umjesto toga, uživajte u neusporedivom trenutnom fotografskom iskustvu s instax WIDE Evo hibridnom instant kamerom – našim tehničkim vrhuncem gdje je kreativnost na prvom mjestu.
Uz 10 efekata leće i 10 filmskih efekata, kao i mogućnost promjene intenziteta odabranih postavki, nema ograničenja vašem kreativnom potencijalu. Ova vrhunska trenutna kamera također ima širokokutnu leću od 16 mm, koja vam omogućuje snimanje više akcije. Korištenjem jednog kompaktnog objektiva, kvaliteta slike je impresivna bez obzira je li širokokutni način rada uključen ili isključen.
Ova hibridna instant kamera također se može sinkronizirati s vašim pametnim telefonom, tako da možete ispisati fotografije snimljene pametnim telefonom kao pravu taktilnu instax instant fotografiju. U isto vrijeme možete koristiti svoj pametni telefon kao daljinski okidač ili prenijeti svoje instax instant fotografije na svoj pametni telefon.
Uz rezoluciju spremnu za ispis od 318 dpi, pruža impresivnu kvalitetu slike. Odaberite način rada instax Rich s bogatim bojama ili način rada instax Natural za klasičan trenutni osjećaj fotografije.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Uz 10 efekata leće i 10 filmskih efekata, kao i mogućnost promjene intenziteta odabranih postavki, nema ograničenja vašem kreativnom potencijalu. Ova vrhunska trenutna kamera također ima širokokutnu leću od 16 mm, koja vam omogućuje snimanje više akcije. Korištenjem jednog kompaktnog objektiva, kvaliteta slike je impresivna bez obzira je li širokokutni način rada uključen ili isključen.
Ova hibridna instant kamera također se može sinkronizirati s vašim pametnim telefonom, tako da možete ispisati fotografije snimljene pametnim telefonom kao pravu taktilnu instax instant fotografiju. U isto vrijeme možete koristiti svoj pametni telefon kao daljinski okidač ili prenijeti svoje instax instant fotografije na svoj pametni telefon.
Uz rezoluciju spremnu za ispis od 318 dpi, pruža impresivnu kvalitetu slike. Odaberite način rada instax Rich s bogatim bojama ili način rada instax Natural za klasičan trenutni osjećaj fotografije.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- Instax Wide Evo
- Vezica za nošenje
- USB-C kabel za punjenje
- Uputstva za korištenje
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.