Fujitsu LIFEBOOK U749 Notebook obnovljeno (prihvatljivo) (ShopObj.2890125) 35.6 cm (14 palac) Intel® Core™ i5 16 GB 512
- Kataloški br:
- 3595996 - 62
- Oznaka:
- G207143-019A3
- EAN:
- 4250563444018
- Kataloški br:
- 3595996 - 62
- Oznaka:
- G207143-019A3
- EAN:
- 4250563444018
Fujitsu LIFEBOOK U749 Notebook obnovljeno (prihvatljivo) (ShopObj.2890125) 35.6 cm (14 palac) Intel® Core™ i5 16 GB 512
1,035.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,035.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Zaslon: 35.6 cm;14 palac;mat, antirefleksivan;1920 x 1080 Pixel
- Procesor: Intel® Core™ i5 (4 x;1.60 GHz)
- Radna memorija: 16 GB;DDR4-RAM
- Memorija: 512 GB;SSD
- Grafika: Intel UHD Graphics;620
- Operacijski sustav: Windows® 11 Pro
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | Notebook |
| Model | LIFEBOOK U749 |
| Zaslon (cm) | 35.6 cm |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Osobine prikaza | mat antirefleksivan |
| Rezolucija prikaza | 1920 x 1080 Pixel |
| Procesor | Intel Core i5 generacije 8 |
| Serija procesora | Intel® Core™ i5 |
| Procesorske jezgre (broj) | 4 x |
| Procesor | 1.60 GHz |
| Turbo radni takt procesora (maks.) | 4.10 GHz |
| Radna memorija | 16 GB |
| Vrsta pohranjivanja | DDR4-RAM |
| Olik | SO-DIMM |
| Memorija/maks. nadogradnja | 32 GB |
| SSD tip 1 | SSD |
| SSD1 | 512 GB |
| SSD kapaciteta (ukupno) | 512 GB |
| Pogonska jedinica | bez pogona |
| Mikrofon | da |
| Web kamera | da |
| Mobilni Internet | WiFi |
| Izgled tipkovnice | njemačka, qwertz |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 2 x |
| Giga-LAN (10/100/1000) | 1 x |
| Boja | crna |
| Širina | 33.26 cm |
| Visina | 1.9 cm |
| Dubina | 23.4 cm |
| Težina | 1.49 kg |
| Softver uključen u isporuku | Norton 360 Deluxe OEM verzija 3 korisnika 25 GB Cloud 12M PKC |
| Operacijski sustav (verzija) | Windows® 11 Pro |
| Zaslon (inči) | 14 palac |
| Procesor - frekvencija takta | 4 x 1.60 GHz / max. 4.10 GHz |
| Stanje artikla | obnovljeno (prihvatljivo) (ShopObj.2890125) |
| Opis stanja | proizvod ima jače optičke i eventualne manje tehničke nedostatke. nedostaci su jasno vidljivi, ali ne utječu na stvarnu funkciju proizvoda. za takav proizvod naš jamstveni rok traje 12 mjeseci. |
| Zaslon | 35.6 cm (14 palac) |
| Serija grafičke kartice | Intel UHD Graphics |
| Model grafičke kartice | 620 |
Opis
Opis
FUJITSU LIFEBOOK U749: Vaš pametni suputnik za maksimalnu produktivnost
Doživite performanse i mobilnost u elegantnom kućištu. The FUJITSU LIFEBOOK U749 je idealan izbor za profesionalce koji cijene pouzdanost, brzinu i prvoklasni zaslon. U bezvremenskoj crnoj boji, ovo prijenosno računalo kombinira performanse s izuzetno laganim dizajnom.
Najvažnije na prvi pogled: Snažna računalna snaga Opremljen Intel Core i5-8365U procesorom (8. Generacija), koja postiže do 4,10 GHz u Turbo načinu rada s 4 jezgre i 8 niti.
Obilje prostora za pohranu 16 GB DDR4 RAM-a osigurava glatki multitasking, dok munjevito brzi SSD od 512 GB nudi dovoljno prostora za sve vaše podatke.
Briljantan prikaz Udobno radite na 14-inčnom Full HD zaslonu osjetljivom na dodir (1920x1080). Mat površina sprječava ometajuće refleksije.
Najsuvremeniji operativni sustav Započnite odmah s Windows 11 Pro.
Ekskluzivni pribor Ovaj paket već uključuje FTS replikator portova (90W), tako da možete proširiti svoj radni prostor u tren oka samo jednim klikom.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Komentar
Što znači obnovljeno? Što se tiče IT proizvoda, to znači ekološki prihvatljiv, profesionalni popravak i čišćenje korištenog hardvera. Postojeći nosači podataka profesionalno se brišu prema postupcima DIN certifikata. Odakle dolaze ti uređaji? To su eksponati, povrati zakupa ili proizvodi iz ispitnih postrojenja. Uređaji su se uglavnom koristili u većim tvrtkama. Zašto bih trebao odabrati rabljeni uređaj? S našim profesionalno pripremljenim proizvodima imate priliku kupiti uređaje robnih maraka po ugodnim cijenama.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (10)