FUTH55ED/12-24V UC-am Eltako radijski bežični termohigrostat sa satom Domet (maks. u otvorenom polju) 30 m
- Kataloški br:
- 3398321 - 62
- Oznaka:
- 30055798
- EAN:
- 4010312326404
- Kataloški br:
- 3398321 - 62
- Oznaka:
- 30055798
- EAN:
- 4010312326404
FUTH55ED/12-24V UC-am Eltako radijski bežični termohigrostat sa satom Domet (maks. u otvorenom polju) 30 m
340.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
340.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | bežični termohigrostat sa satom |
| Serija | Eltako |
| Vrsta zaštite | IP20 |
| Prijenos podataka (Smart Home) | radijski |
| Frekvencija | 868 MHz |
| Maks. domet | 30 m |
| Bazna stanica | nije potrebno, neobavezno za daljinski pristup |
| Current supply | Other |
| Range | 30 m |
| Rolling code system | FALSE |
| Number of commands | 35 |
| Flush-mounted radio transmitter | FALSE |
| Surface mounted radio transmitter | FALSE |
| Keyboard protection cover | FALSE |
| Radio frequency | 868 MHz |
| With manual radio transmitter | FALSE |
| With radio coding device | FALSE |
| Degree of protection (IP) | IP20 |
Opis
Opis
Radio sat termohigrostat sa displejom za pojedinačnu ugradnju 80x80x14mm ili ugradnju u sustav prekidača E-Design55. Dubina ugradnje 33mm. S podesivim dnevnim i noćnim ciljanim temperaturama i ciljanom vlagom. Unaprijed spreman za upotrebu. Osvijetljeni zaslon. Napajanje 12-24V UC. Gubitak u stanju pripravnosti samo 0,3 vata. Bežični senzor može se naučiti na sljedeće aktuatore i kontroler: FAE14, FHK14, F4HK14, F2L14, FHK61, FME14.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.