Gaggia HD8749/11 HD8749/11 aparat za kavu automatski srebrna, crna
- Kataloški br:
- 3334416 - 62
- Oznaka:
- HD8749/11
- EAN:
- 8710103743118
- Kataloški br:
- 3334416 - 62
- Oznaka:
- HD8749/11
- EAN:
- 8710103743118
Gaggia HD8749/11 HD8749/11 aparat za kavu automatski srebrna, crna
1,440.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,440.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Kapacitet kontejnera za zrna | 300 g |
| Vrsta proizvoda | aparat za kavu automatski |
| Kapacitet spremnika za vodu | 1.5 l |
| Boja | srebrna crna |
| Tlak crpke | 15 bar |
| Snaga | 1850 W |
| Težina | 9.1 kg |
| {0>Quick Disconnect (QD) | da |
| Širina | 256 mm |
| Visina | 340 mm |
| Dužina | 440 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)