Gaggia R18759/01 R18759/01 aparat za kavu automatski crna, srebrna
- Kataloški br:
- 3334413 - 62
- Oznaka:
- R18759/01
- EAN:
- 8710103869528
- Kataloški br:
- 3334413 - 62
- Oznaka:
- R18759/01
- EAN:
- 8710103869528
Gaggia R18759/01 R18759/01 aparat za kavu automatski crna, srebrna
1,885.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,885.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Kapacitet kontejnera za zrna | 250 g |
| Vrsta proizvoda | aparat za kavu automatski |
| Kapacitet spremnika za vodu | 1.8 l |
| Boja | crna srebrna |
| Tlak crpke | 15 bar |
| Snaga | 1500 W |
| Težina | 7.5 kg |
| {0>Quick Disconnect (QD) | da |
| Širina | 221 mm |
| Visina | 340 mm |
| Dužina | 430 mm |
| Dubina | 500 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)