Gaggia R18761/01 R18761/01 aparat za kavu automatski srebrna, crna
- Kataloški br:
- 3334414 - 62
- Oznaka:
- R18761/01
- EAN:
- 8710103867364
- Kataloški br:
- 3334414 - 62
- Oznaka:
- R18761/01
- EAN:
- 8710103867364
Gaggia R18761/01 R18761/01 aparat za kavu automatski srebrna, crna
1,730.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
1,730.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Kapacitet kontejnera za zrna | 250 g |
| Vrsta proizvoda | aparat za kavu automatski |
| Kapacitet spremnika za vodu | 1.8 l |
| Boja | srebrna crna |
| Tlak crpke | 15 bar |
| Snaga | 1850 W |
| Težina | 8.3 kg |
| {0>Quick Disconnect (QD) | da |
| Širina | 221 mm |
| Visina | 340 mm |
| Dužina | 430 mm |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)