GARDENA Hochwasser-Set 20000 BASIC potopna drenažna pumpa 20000 l/h 7 m
- Kataloški br:
- 3562551 - 62
- EAN:
- 4.06641E+12
- Kataloški br:
- 3562551 - 62
- EAN:
- 4.06641E+12
GARDENA Hochwasser-Set 20000 BASIC potopna drenažna pumpa 20000 l/h 7 m
445.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
445.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | potopna drenažna pumpa |
| Visina transportiranja (maks.) | 7 m |
| Tlak protoka (maKS.) | 0.7 bar |
| Transportna količina (maks.) | 20000 l/h |
| Boja | tamnosiva |
| Maks. duljina kabla | 10 m |
| Snaga (P2) | 550 W |
| Dužina | 232 mm |
| Širina | 184 mm |
| Visina | 295 mm |
| dim. | (D x Š x V) 232 x 184 x 295 mm |
| Težina | 9209 |
| Ambalaža bez plastike | ambalaža bez plastike |
Opis
Opis
Nema opisa
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)