Gardigo 25166DEFR električna mlatilica za muhe (Š x V x D) 13 x 74.5 x 0.8 cm zelena, smeđa boja 1 kom.
- Kataloški br:
- 3413395 - 62
- EAN:
- 4.26066E+12
- Kataloški br:
- 3413395 - 62
- EAN:
- 4.26066E+12
Gardigo 25166DEFR električna mlatilica za muhe (Š x V x D) 13 x 74.5 x 0.8 cm zelena, smeđa boja 1 kom.
5.60 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
5.60 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | električna mlatilica za muhe |
| Pogodno za… | unutra |
| Primjena | muha |
| dim. | (Š x V x D) 13 x 74.5 x 0.8 cm |
| Boja | zelena smeđa boja |
| Širina | 13 cm |
| Visina | 74.5 cm |
| Dubina | 0.8 cm |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Nema opisa
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)