Gardigo ukrasni gavran za zastrašivanje golubova Vrsta funkcije odvraćanje 1 kom.
- Kataloški br:
- 3431135 - 62
- EAN:
- 4.26066E+12
- Kataloški br:
- 3431135 - 62
- EAN:
- 4.26066E+12
Gardigo ukrasni gavran za zastrašivanje golubova Vrsta funkcije odvraćanje 1 kom.
17.80 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
17.80 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Vodootporan i nelomljiv
- Dekoracija i plašenje istovremeno
- Idealan i za držanje ptica podalje od opasnih mjesta
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | ukrasni gavran za zastrašivanje golubova |
| Pogodno za… | unutra/vani |
| Primjena | ptica golubica |
| Vrsta funkcije | odvraćanje |
| Kut obuhvaćanja | 360 ° |
| Boja | crna |
| Materijal | plastika |
| Dužina | 34 cm |
| Širina | 13 cm |
| Visina | 19 cm |
| dim. | (D x Š x V) 34 x 13 x 19 cm |
Opis
Opis
Mamac za vrane za zaštitu od golubova. Golubovi prljaju terase, prevrću predmete na balkonima i stvaraju buku.
Osim toga, putem izmeta prenose neugodne bolesti. Ali kako se riješiti "štakora s neba"? Obrambeni šiljci su opcija, ali ih nije lako postaviti svugdje. Također su opasni za ljude i životinje. Međutim, postoji i mogućnost korištenja golubovih prirodnih instinkta. Gavrane i vrane doživljava kao neprijatelje koje treba izbjegavati. Gardigovo sredstvo za odvraćanje golubova u obliku mamaca za gavrane može pomoći u zaustavljanju golublje najezde. Proizvod se jednostavno postavlja ili objesi na željeno mjesto. Vrana se doživljava kao posebno prijeteća kada se može kretati na vjetru dok visi na tankom najlonskom užetu.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Osim toga, putem izmeta prenose neugodne bolesti. Ali kako se riješiti "štakora s neba"? Obrambeni šiljci su opcija, ali ih nije lako postaviti svugdje. Također su opasni za ljude i životinje. Međutim, postoji i mogućnost korištenja golubovih prirodnih instinkta. Gavrane i vrane doživljava kao neprijatelje koje treba izbjegavati. Gardigovo sredstvo za odvraćanje golubova u obliku mamaca za gavrane može pomoći u zaustavljanju golublje najezde. Proizvod se jednostavno postavlja ili objesi na željeno mjesto. Vrana se doživljava kao posebno prijeteća kada se može kretati na vjetru dok visi na tankom najlonskom užetu.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Opseg isporuke
- gavran
- Pomagalo za stajanje s kukom
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)