Gardigo Wespenfrei 666682OFINT zamka osinje gnijezdo odvraćanje (Š x V x D) 200 x 300 x 200 mm 1 kom.
- Kataloški br:
- 3431140 - 62
- EAN:
- 4.26066E+12
- Kataloški br:
- 3431140 - 62
- EAN:
- 4.26066E+12
Gardigo Wespenfrei 666682OFINT zamka osinje gnijezdo odvraćanje (Š x V x D) 200 x 300 x 200 mm 1 kom.
24.80 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
24.80 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Set od 2 osinja gnijezda
- Izrađen od robusnog, vodootpornog materijala
- Simulira pravo gnijezdo kako bi držalo ose podalje
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | zamka osinje gnijezdo |
| Pogodno za… | unutra/vani |
| Primjena | osa |
| Vrsta funkcije | odvraćanje |
| dim. | (Š x V x D) 200 x 300 x 200 mm |
| Širina | 200 mm |
| Visina | 300 mm |
| Dubina | 200 mm |
| Sadržaj | 1 kom. |
Opis
Opis
Mamac za osinja gnijezda otporan na vlagu Spriječite izgradnju osinja gnijezda oko vaše kuće, garaže ili vrtne šupe! Ose se drže do 75 m udaljene od drugih gnijezda kada grade vlastito gnijezdo. Mamac u obliku osinog gnijezda daje kukcima iluziju gnijezda. Ovako se ose mogu otjerati,
bez otrova ili nanošenja štete insektima.
Wasp-Free Premium se vješa u proljeće, prije nego što insekti izgrade svoja gnijezda. Osinja gnijezda obično se nalaze na zaštićenim mjestima, na primjer ispod strehe, jer ih ose izrađuju od tvari slične papiru. Takva mjesta su također savršena za lutku. Kako bi se osigurala dugotrajnost, izrađena je od materijala otpornog na vlagu.
Ovaj tekst je strojno preveden.
bez otrova ili nanošenja štete insektima.
Wasp-Free Premium se vješa u proljeće, prije nego što insekti izgrade svoja gnijezda. Osinja gnijezda obično se nalaze na zaštićenim mjestima, na primjer ispod strehe, jer ih ose izrađuju od tvari slične papiru. Takva mjesta su također savršena za lutku. Kako bi se osigurala dugotrajnost, izrađena je od materijala otpornog na vlagu.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (5)