Gembird USB-C® priključna stanica A-CM-COMBO7-01 Pogodno za marku: Universal
- Kataloški br:
- 2937436 - 62
- Oznaka:
- A-CM-COMBO7-01
- EAN:
- 8716309121477
- Kataloški br:
- 2937436 - 62
- Oznaka:
- A-CM-COMBO7-01
- EAN:
- 8716309121477
Gembird USB-C® priključna stanica A-CM-COMBO7-01 Pogodno za marku: Universal
175.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
175.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Priključak A (ili ulazi): <1 />Priključak B (ili izlazi): <1 />Broj podržanih monitora: <1 />Maksimalna razlučivost: <1 />Besonderheiten:
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Vrsta proizvoda | USB-C® priključna stanica |
| Priključak A | USB-C® |
| Priključak B | USB-C® RJ45 VGA HDMI® USB-A |
| Pogodno za | Universal |
| Duljina kabela | 0.15 m |
| Boja | siva |
| Širina | 122 mm |
| Visina | 56 mm |
| Dubina | 20 mm |
| Težina | 90 g |
| dim. | (Š x V x D) 122 x 56 x 20 mm |
| Pogodno za marku | Universal |
| frekvencija slike | 30 Hz |
| Visina gradnje | 56 mm |
| Broj 10 Gigabit LAN | 1 x |
| Broj HDMI® | 1 x |
| Broj VGA | 1 x |
| Broj USB 3.1 generacija 1 | 3 x |
| Broj USB 3.0 | 1 x |
| Sučelje (izlaz) | audio, 2.0 (3,5 mm jack) HDMI™ RJ45 USB 3.1 USB 3.1 VGA |
| Podržane memorijske kartice | microSD SD |
| Potrošnja struje u pogonu | 0.5 W |
| Snaga napajanja | 100 W |
Opis
Opis
Posebne značajke
- Host sučelje: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A
- USB napajanje do: 100 W Boja proizvoda: Siva
- Kompatibilne memorijske kartice: MicroSD (TransFlash)
- SD
- Maksimalna brzina osvježavanja: 30 Hz. Napajanje: 100W
- Vrsta napajanja: USB
- Potrošnja energije (standardni rad): 0,5 W. Širina: 122 mm
- Dubina: 20 mm
- Visina: 56 mm. Dužina kabela: 0,15 m
- Ovaj tekst je mašinski preveden.
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.
Pribor za ovaj prooizvod
- Esencijalni (2)