Gens ace lipo akumulatorski paket za modele 14.8 V 5000 mAh blok EC5
- Kataloški br:
- 3376599 - 62
- Oznaka:
- GEA504S60E5GT
- EAN:
- 6928493309391
- Kataloški br:
- 3376599 - 62
- Oznaka:
- GEA504S60E5GT
- EAN:
- 6928493309391
Gens ace lipo akumulatorski paket za modele 14.8 V 5000 mAh blok EC5
220.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
220.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Kapacitet 5000 mAh
- Napon: 14,8 V
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tehnologija | LiPo |
| Vrsta proizvoda | lipo akumulatorski paket za modele |
| Kapacitet akumulatora | 5000 mAh |
| Broj ćelija | 4 |
| Napon | 14.8 V |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 5000 mAh |
| Oblik | blok |
| dim. | (D x Š x V) 134 x 43 x 35 mm (oko) |
| Sustav utičnica | EC5 |
| Težina | 431 g |
| Težina, napomena | oko |
| Proizvođač-br. dijela | GEA504S60E5GT |
| Napomena dimenzija | oko |
| Širina | 43 mm |
| Visina | 35 mm |
| Dužina | 134 mm |
| područja primjene | modelarstvo |
Opis
Opis
Bashing serija je osnovna linija baterija za RC automobile tvrtke Gens Ace. Pogodno za početnike, svakodnevnu vježbu i zabavu.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- C-brzina: 60°C
- Kompenzacijski konektor: JST-XHR
- Ispustni utikač: EC5
- Brzina punjenja: preporučeno 1-3C
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.