Gens ace lipo akumulatorski paket za modele 7.6 V 5500 mAh tvrdo kućište T utikač
- Kataloški br:
- 3376601 - 62
- Oznaka:
- GEA552S60D20GT
- EAN:
- 6928493308585
- Kataloški br:
- 3376601 - 62
- Oznaka:
- GEA552S60D20GT
- EAN:
- 6928493308585
Gens ace lipo akumulatorski paket za modele 7.6 V 5500 mAh tvrdo kućište T utikač
150.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
150.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Izdvojeno & Detalji
- Kapacitet: 5500 mAh
- Napon: 7,6 V
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Tehnologija | LiPo |
| Vrsta proizvoda | lipo akumulatorski paket za modele |
| Kapacitet akumulatora | 5500 mAh |
| Broj ćelija | 2 |
| Napon | 7.6 V |
| Kapacitet (mAh, Ah) | 5500 mAh |
| Oblik | tvrdo kućište |
| dim. | (D x Š x V) 139 x 46 x 25 mm (oko) |
| Sustav utičnica | T utikač |
| Težina | 240 g |
| Težina, napomena | oko |
| Proizvođač-br. dijela | GEA552S60D20GT |
| Napomena dimenzija | oko |
| Širina | 46 mm |
| Visina | 25 mm |
| Dužina | 139 mm |
| područja primjene | modelarstvo |
Opis
Opis
Bashing serija je osnovna linija baterija za RC automobile tvrtke Gens Ace. Pogodno za početnike, svakodnevnu vježbu i zabavu.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Ovaj tekst je strojno preveden.
Posebne značajke
- C-brzina: 60°C
- Kompenzacijski konektor: JST-XHR
- Ispustni priključak: T-priključak
- Brzina punjenja: preporučeno 1-3C
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.