Gesipa 1433567 slijepa zakovica čelik čelik 200 St.
- Kataloški br:
- 2909960 - 62
- Oznaka:
- 1433567
- EAN:
- 5013656311661
- Kataloški br:
- 2909960 - 62
- Oznaka:
- 1433567
- EAN:
- 5013656311661
Gesipa 1433567 slijepa zakovica čelik čelik 200 St.
160.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
160.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 200 St. |
| Područje stezanja | 13.0 - 17.0 mm |
| Materijal (Klin) | čelik |
| Materijal (Čahura) | čelik |
| Oblik glave | plosnata okrugla glava |
| Maks. stezni raspon | 17.0 mm |
| Raspon stezanja min. | 13.0 mm |
| Promjer rupe | 6.5 mm |
| Promjer šuplje zakovice | 6.4 mm |
| Duljina šuplje zakovice | 25 mm |
| Promjer trna zakovice | 3.85 mm |
| Sila smicanja | 4900 N |
| Natezna sila (maks.) | 6800 N |
| Promjer glave | 13 |
| Visina glave | 2.1 mm |
| Vrsta proizvoda | slijepa zakovica |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.