Gesipa 1433629 slijepa zakovica nehrđajući čelik nehrđajući čelik nehrđajući čelik Blindniet A2/A2 4x10mm Standard KS 4,
- Kataloški br:
- 2919288 - 62
- Oznaka:
- 1433629
- EAN:
- 4007081330459
- Kataloški br:
- 2919288 - 62
- Oznaka:
- 1433629
- EAN:
- 4007081330459
Gesipa 1433629 slijepa zakovica nehrđajući čelik nehrđajući čelik nehrđajući čelik Blindniet A2/A2 4x10mm Standard KS 4,
260.00 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
260.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 500 St. |
| Boja | aluminij (svjetli) boja |
| Dužina | 10 mm |
| Područje stezanja | 4.5 - 6.5 mm |
| Materijal | nehrđajući čelik |
| Materijal (Klin) | nehrđajući čelik |
| Materijal (Čahura) | nehrđajući čelik |
| Oblik glave | plosnata okrugla glava |
| Maks. stezni raspon | 6.5 mm |
| Raspon stezanja min. | 4.5 mm |
| Promjer rupe | 4.1 mm |
| Promjer šuplje zakovice | 4 mm |
| Duljina šuplje zakovice | 10 mm |
| Promjer trna zakovice | 2.6 mm |
| Sila smicanja | 2700 N |
| Natezna sila (maks.) | 3600 N |
| Promjer glave | 8 |
| Visina glave | 1.4 mm |
| Vrsta proizvoda | slijepa zakovica |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.