Gesipa 1433665 slijepi zakivni vijak M4 200 St.
- Kataloški br:
- 2910018 - 62
- Oznaka:
- 1433665
- EAN:
- 5013656380278
- Kataloški br:
- 2910018 - 62
- Oznaka:
- 1433665
- EAN:
- 5013656380278
Gesipa 1433665 slijepi zakivni vijak M4 200 St.
310.00 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
310.00 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 200 St. |
| Područje stezanja | 0.25 - 3.0 mm |
| Oblik glave | plosnata okrugla glava |
| Veličina navoja | M4 |
| Maks. stezni raspon | 3.0 mm |
| Raspon stezanja min. | 0.25 mm |
| Promjer rupe | 6.1 mm |
| Osovina-Ø | 6 mm |
| Sila smicanja | 5160 N |
| Natezna sila (maks.) | 6030 kg |
| Duljina tijela | 11 |
| Promjer glave | 9 |
| Visina glave | 0.95 mm |
| Vrsta proizvoda | slijepi zakivni vijak |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.