Gesipa 1433671 slijepa zakivna matica M5 15 St.
- Kataloški br:
- 2910021 - 62
- Oznaka:
- 1433671
- EAN:
- 4007081394024
- Kataloški br:
- 2910021 - 62
- Oznaka:
- 1433671
- EAN:
- 4007081394024
Gesipa 1433671 slijepa zakivna matica M5 15 St.
27.40 KM
Komada
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
27.40 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 15 St. |
| Područje stezanja | 0.25 - 3.0 mm |
| Oblik glave | plosnata okrugla glava |
| Veličina navoja | M5 |
| Snaga loma navoja | 5700 N |
| Maks. stezni raspon | 3.0 mm |
| Raspon stezanja min. | 0.25 mm |
| Promjer rupe | 7.1 mm |
| Osovina-Ø | 7 mm |
| Duljina tijela | 11.5 |
| Promjer glave | 10 |
| Vrsta proizvoda | slijepa zakivna matica |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.