Gesipa 1433682 slijepa zakivna matica M8 aluminij aluminij aluminij Blindnietmutter Al M8x11x17,0 Standard KS 0,25-3,5mm
- Kataloški br:
- 2919295 - 62
- Oznaka:
- 1433682
- EAN:
- 5013656410333
- Kataloški br:
- 2919295 - 62
- Oznaka:
- 1433682
- EAN:
- 5013656410333
Gesipa 1433682 slijepa zakivna matica M8 aluminij aluminij aluminij Blindnietmutter Al M8x11x17,0 Standard KS 0,25-3,5mm
80.50 KM
Komada
Alternativno dostupni proizvodi:
Prikaži alternativne proizvode
Prodaja i slanje od:
Architektengruppe S71 d.o.o.
80.50 KM
sa PDV
Troškovi dostave
Komada
Tehničke specifikacije
Tehničke specifikacije
| Sadržaj | 100 St. |
| Dužina | 17 mm |
| Područje stezanja | 0.25 - 3.5 mm |
| Materijal | aluminij |
| Materijal (Klin) | aluminij |
| Materijal (Čahura) | aluminij |
| Oblik glave | plosnata okrugla glava |
| Veličina navoja | M8 |
| Snaga loma navoja | 13000 N |
| Maks. stezni raspon | 3.5 mm |
| Raspon stezanja min. | 0.25 mm |
| Promjer rupe | 11.1 mm |
| Osovina-Ø | 11 mm |
| Navoj - dužina | 9 mm |
| Duljina tijela | 17 |
| Promjer glave | 14 |
| Vrsta proizvoda | slijepa zakivna matica |
Opis
Opis
Sistemski zahtjevi
Nema sistemskih ograničenjaOcjene kupaca
Ocjene kupaca
Prosječna ocjena
0.00 od 5 zvjezdica
Još nema recenzija ovog proizvoda, ali to možete promijeniti.